Przepychanie rur kanalizacyjnych Olsztyn

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE

instalacji kanalizacyjnych

Czyszczenie kanalizacji Olsztyn

Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji

DrainTech specjalizuje się w czyszczeniu instalacji kanalizacyjnych w budynkach. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom przedstawiamy innowacyjną metodę udrażniania, czyszczenia i renowacji kanalizacji. W naszej pracy wykorzystujemy system narzędzi specjalistycznych marki PICOTE, który jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy przede wszystkim cenią sobie wysoką efektywność oraz krótki czas realizacji, bez konieczności kosztownej wymiany rur. Proponowane przez nas usługi wykonywane są na najwyższym poziomie, w pełni  sprawnie, oraz profesjonalnie. Nasza oferta kierowana jest do klientów indywidualnych, instytucji, spółdzielni mieszkaniowych, zarządców nieruchomości mieszkalnych jak i usługowych. Działamy głównie na terenie miasta Olsztyn, ale obejmujemy zasięgiem także pozostałe miejscowości powiatu, jak i całe województwo warmińsko-mazurskie. Nie działamy jako pogotowie kanalizacyjne. W sytuacjach naglących, podejmiemy się realizacji w przypadku, gdy nie będziemy w trakcie wykonywania innego zlecenia.

Chcąc dostosować się do potrzeb klienta, realizacje wykonujemy w dogodnym dla niego terminie, ma to głównie znaczenie przy realizacjach w budynkach usługowych i użyteczności publicznej, gdzie prace winny być wykonane poza godzinami urzędowania i pracy, na przykład w godzinach nocnych, lub w weekendy. 

„…bo nie ma takiej rury na świecie, której nie można odetkać.”

Nasze usługi to gwarancja jakości i sprawnego rozwiązania problemu. Jesteśmy oczekiwaną odpowiedzią na nieskuteczne metody mechanicznego udrażniania przy pomocy sprężyny bądź czyszczenia wysokociśnieniowego.