Przepychanie rur kanalizacyjnych Olsztyn

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE

instalacji kanalizacyjnych

  Udrażnianie i czyszczenie  

Przepychanie rur kanalizacyjnych Olsztyn

Nasze usługi to gwarancja jakości i sprawnego rozwiązania problemu. Jesteśmy oczekiwaną odpowiedzią na nieskuteczne metody mechanicznego udrażniania przy pomocy sprężyny bądź czyszczenia wysokociśnieniowego. Specjalistyczne narzędzia PICOTE nie tylko udrażniają, ale dzięki nim jesteśmy w stanie przeprowadzić czyszczenie, które przywraca pełną drożność rur na kolejne lata. Proponowana metoda jest nieinwazyjna, nie ma konieczności wymiany rur co łączyłoby się z dużymi kosztami, utrudnieniami oraz zbędną stratą czasu.

Przeprowadzamy czyszczenie rur żeliwnych, kamionkowych oraz PCV/PVC o przekrojach od DN32mm do DN200mm, lub większych na życzenie.

Wykorzystywane maszyny PICOTE z serii Miller dzięki pracy na wysokich obrotach sięgających 2900 obr./min, gwarantują uzyskanie większej wydajności wykonywanej pracy. Elastyczny wałek pozwala na efektywne czyszczenie ciągów kanalizacyjnych z kolanami do 90º, nawet powtarzającymi się.

Dla nas nie ma, że się nie da. Narzędzie Concrete Remover jest w stanie usunąć beton, bądź inny twardy złóg, w rurze o przekroju DN 110mm. Masz problem? My mamy na to rozwiązanie.

Udrażnianie kanalizacji Olsztyn
Czyszczenie kanalizacji Olsztyn

Dzięki posiadaniu najnowszej maszyny PICOTE z serii MINI Cleaner, zapewniamy możliwość udrożnienia toaletowej rury odpływowej, bez konieczności demontażu armatury.

Zastosowana technologia pozwala na czyszczenie ciągów kanalizacyjnych z wielokrotnymi 90º kolanami, znajdującymi na krótkich odcinkach, co nie jest możliwe do wykonania przez żadne inne urządzenie dostępne na rynku.

My nie oferujemy Państwu przepchania zatoru, nasza oferta to usunięcie niedrożności i wyczyszczenie ciągu kanalizacyjnego. 

Czyszczenie kanalizacji Olsztyn

Udrożnienie złogu w rurze żeliwnej metodą mechaniczną przy pomocy sprężyny elektrycznej

Czyszczenie kanalizacji Olsztyn

Udrożnienie tej samej rury metodą mechaniczną urządzeniem Miller firmy PICOTE 

„…bo nie ma takiej rury na świecie, której nie można odetkać.”

Nasze usługi to gwarancja jakości i sprawnego rozwiązania problemu. Jesteśmy oczekiwaną odpowiedzią na nieskuteczne metody mechanicznego udrażniania przy pomocy sprężyny bądź czyszczenia wysokociśnieniowego.